Posts Categorized: Family

Verunka a její chlapi :)

Myslím, že nastal čas některé věci měnit a dle mého když člověk nějak věci cítí, věří jim, dává jim tu pozitivní energii, tak zaručně vše musí fungovat a šlapat jak má. Když dělá člověk věci upřímně rád, je to vidět, slyšet a tím obdarová i ty ostatní. A kdo mě zná, ví, že jsem za… Read more »

Anetka s rodinou

Když mně přišel email od paní Lucky z nadace „Dotek světla“, že maminka předčasně narozeného 17ti měsíčního  Danýska s dětskou mozkovou obrnou,  projevila zájem o focení ode mne, neváhala jsem ani minutu. Nevím zda má cenu se rozepisovat,myslím,že jejich láska, pohoda, pokora,pozitivní energie z fotek jen srší, klobouk dolů, máte můj obdiv! A o to… Read more »

Anetka s maminkou a tatínkem

Zima jak když praští, po 15minutách nejsou cítit prsty na rukách a nastavení foťáku šteluji dost ztěžka 🙂 a nešikovně. Ale i tohle počasí má svoje kouzlo a jsem moc ráda, že focení venku začíná být čím dál víc oblíbené za jakéhokoli počasí. A protože všichni spolupracují jak mají, brzy končíme a utíkáme do tepla.

Terezka s maminkou a tatínkem

Tak první letošní rodinný report zvládla téměř roční Terezka úplně bez problému, dobrá nálada panovala od začátku až do konce focení. I když Terezka ještě nechodí, je to akční holčička, která přece nebude sedět na jednom místě, takže jsme se různě stěhovali po ateliéru, tam kde se jí zrovna líbilo :-). Pochvala patří i rodičům,… Read more »