Monthly Archives: Leden 2015

Anetka s rodinou

Když mně přišel email od paní Lucky z nadace „Dotek světla“, že maminka předčasně narozeného 17ti měsíčního  Danýska s dětskou mozkovou obrnou,  projevila zájem o focení ode mne, neváhala jsem ani minutu. Nevím zda má cenu se rozepisovat,myslím,že jejich láska, pohoda, pokora,pozitivní energie z fotek jen srší, klobouk dolů, máte můj obdiv! A o to… Read more »

Terezka

Terezka se ozvala na naši výzvu, že bychom s Marťou chtěly udělat někomu radost, prostě focení a zkrášování jen tak, pro radost.  Ozvalo se vás hodně, ale Terezku jsme vybraly tak nějak intuitivně a za to, že to byla právě ona, jsme moc rády. Kdo ji zná, tak ví, že si to zasloužila a nás… Read more »

Proměna Hanky

Hanka se přihlásila na celkovou proměnu včetně focení v ateliéru. Byla rozhodnutá nechat Marti volnou ruku a překvapit se výsledkem. Co vzniklo můžete posoudit přidanou fotodokumentací. Myslím, že Marťa opět odvedla skělou práci !! Salon Lotos Beauty, Zborovská 47, Slavkov u Brna Hlavní stránka  

Adélka

Musím říci, že při svých vymyšlených projektech/představách mám štěstí dostat oslovený tým na svoji stranu 🙂 a s neskutečným elánem plní mé sny.  Bylo to i v tomto případě a na focení v posledních říjnových dnech Adélka rychle kývla. Mlha měla být v hlavní roli, bohužel člověk počasí neporučí, takže den před a po focení… Read more »

Anetka s maminkou a tatínkem

Zima jak když praští, po 15minutách nejsou cítit prsty na rukách a nastavení foťáku šteluji dost ztěžka 🙂 a nešikovně. Ale i tohle počasí má svoje kouzlo a jsem moc ráda, že focení venku začíná být čím dál víc oblíbené za jakéhokoli počasí. A protože všichni spolupracují jak mají, brzy končíme a utíkáme do tepla.

Terezka s maminkou a tatínkem

Tak první letošní rodinný report zvládla téměř roční Terezka úplně bez problému, dobrá nálada panovala od začátku až do konce focení. I když Terezka ještě nechodí, je to akční holčička, která přece nebude sedět na jednom místě, takže jsme se různě stěhovali po ateliéru, tam kde se jí zrovna líbilo :-). Pochvala patří i rodičům,… Read more »

Eli

I v takové zimě/nezimě jaká momentálně panuje se dá fotit venku. Jen to chce trochu odvahy a tu Eli má ! 🙂 Díky!!

Předvánoční svatba Kristiny a Františka

Předvánoční svatba Kristiny a Františka byla pro mě tak trochu výzva…..prosinec, počasí nic moc a o špatných světelných podmínkách ani nemluvím. Ale příjemná atmosféra udělala své a tak po obřadě plných dojemných, ale i vtipných momentů nám společné focní šlo pěkně od ruky a téměř vyrtvalý odpolední prosincový déšť nám nic nepokazil. To jen důkaz… Read more »