Klaudie

Jedna malá, nabízí se slovo princezna, ale po 5ti minutách vás vyvede z omylu. Není to jen jedna taková princezna, je to hlavně princ Jaromír :), neúnavná vyřídilka, turbomyška, které snad nikdy nedojdou baterky. Tu energii co má, předává dál, ani o tom neví, jaký má dar. <3 Ji nemůžete nemilovat <3

Verunka a její chlapi :)

Myslím, že nastal čas některé věci měnit a dle mého když člověk nějak věci cítí, věří jim, dává jim tu pozitivní energii, tak zaručně vše musí fungovat a šlapat jak má. Když dělá člověk věci upřímně rád, je to vidět, slyšet a tím obdarová i ty ostatní. A kdo mě zná, ví, že jsem za přirozenost, autetičnost a tak nějak to asi i dávám najevo dost ve svých fotkách, protože mám neskutečné  štěstí na klienty, někteří vlastně už ani nejsou jen mými klienty, ale začala vznikat nová přátelství, díky za vás ! Co od vás často slýchávám, že když vám udělám náhledy z fotek, nelze vybrat jen 15 a často i nevíte které, tak jsem se rozhodla pro radikální změnu a dělat opravdu jen to co mám ráda, zachycovat vaše momenty, radosti, tak jak běží bez zbytečných stylizací a nepodmiňovat výběr fotek jen na 15 kusů. Z 15 kusů nejde udělat příběh, většinou není kompletní, nemá začátek, prostředek , konec. Nehlídat čas a počkat si na ten správný okamžik, světlo, náladu, neomezovat se jen na okolí Slavkova, ale popojet za vámi na místo ke kterému máte vztah. To vše můžete mít a objednávat se na nejbarevnější období v roce, září, říjen. V tyto měsíce nebudu objednávat na klasické balíčky, ale pouze tento. Moc se na vás těším, stejně tak jako na nová místa a  příběhy.

LIFESTYLE / focení formou reportu, je focení které může probíhat např. u vás doma,  na zahradě, v cukrárně, v parku, na pouti a může se týkat jak rodinného focení, miminkovského nebo těhotenského či focení rodinné oslavy. Strávím s vámi cca 3 hodiny a průběžně budu fotit vaše životy bez stylizace. 

Odnesete si tak  autentickou památku na „flešce“ o 40-60 ks upravených snímcích jak v barvě tak v čb, 30 ks v tisku 10×15 cm v dřevěné krabičce.  

Cena 5 000 Kč  (50% z ceny bude splatná při rezervaci termínu, 50%pak na místě po  focení)

 

M+J+F+K…..teď už všichni Kozlíkovi !

Krásná, jiná svatba mé milované sestřičky a malých „kůzlat“.  Nechte se inspirovat pohodou a opravdostí ♥

Ach ta láska…:)